СТО на Подолі

автосервіс_подол

Давно відомо, що авто, які регулярно та правильно обслуговуються, працюють набагато краще і довше. Часті діагностичні дії та при необхідності ремонт – це також показник безпеки й впевненості на дорозі. Прекрасно усвідомлюючи всю серйозність справи наша станція технічного обслуговування машинпропонує комплексні послуги, які проводять досвідчені механіки.

У зв’язку з постійно зростаючою кількістю автомобілів на наших дорогах інтенсивно зростає й кількість авто майстерень. Догляд за транспортними засобами, діагностування поточних проблем, регулярна заміна комплектуючих та витратних матеріалів – надзвичайно важливий елемент, який впливає як на безпеку машини, так і на її надійність. Часто несправності пов’язані саме з недбалістю водіїв і бажанням заощадити в ситуаціях, коли це недоцільно. На відміну від інших наше недороге СТО на Подолі націлене виключно на якісний ремонт та пропонує доступні ціни клієнтам.

Ми використовуємо професійне обладнання та інструменти, а роботу виконують майстри з великим досвідом роботи та відповідним багажем знань за плечима. Потрібен запис на найближчий час? Звертайтесь до наших менеджерів та отримуйте всю необхідну інформацію уже зараз!

Переваги нашого СТО Масленка

Наш автосервіс проводить регулярний та нерегулярний ремонт. В першому випадку йдеться про ситуації, коли водій спрямовано звертається для діагностування й завчасного попередження проблеми. В іншому випадку ремонт потрібен, коли окремі елементи транспортного засобу пошкоджуються в результаті механічного руйнування, зносу або виходу з ладу.

Наші послуги включають в себе:

  • Різні види діагностики (комплексну, комп’ютерну, діагностику ходової);
  • Технічне обслуговування авто всіх марок та років випуску;
  • Заміну рідин та фільтрів;
  • Чистку та заправку кондиціонеру;
  • Заміну акумулятора;
  • Шино монтаж;
  • Ремонт двигуна, ходової, рульової системи, електроніки.

Зазвичай більшість з видів діяльності досить складні, та вимагають як професійних знань, так і якісного, європейського устаткування. Саме тому співробітники нашого СТО на Подолі (та також на Позняках та Оболоні) мають великий досвід діагностики та ремонту всіх типів автомобілів.

Базові послуги для наших клієнтів

Всі запчастини, які використовуються в процесі ремонту, поставляються зі складів перевірених часом виробників. Це означає, що кожен замінений вузол або деталь будуть абсолютно такими ж як на новому авто. На замінену запчастину діє повноцінна гарантія виробника обладнання, а сервісні роботи покриваються гарантією нашого центру.

Шукаєте швидкий та якісний ремонт машин в Києві? А можливо вам потрібна лише заміна робочих рідин? Наші спеціалісти готові допомогти у вирішенні цих питань вже зараз!

Рекомендуємо звернути особливу увагу на своєчасну заміну мастила в двигуні та АКПП. Використання старих рідин призводить не тільки до погіршення змащення. Наприклад, мастило в двигуні також відповідає за його правильне охолодження, запобігає утворенню бруду всередині і бореться з вологою.

Регулярній заміні підлягають також інші фільтри в автомобілі. В нашому сто поблизу можна встановити новий паливний фільтр, який відповідає за очищення бензину перед його подачею в двигун. Це дуже важливо, тому що зношений витратний матеріал може пропускати більше забруднюючих речовин в механізм, що призводить до швидшого зносу двигуна і погіршення його робочих параметрів.

Також ми оглядаємо й при необхідності проводимо заміну повітряного і салонного фільтру, що очищають повітря від забруднень, таких як пил або сажа, які в ньому з’являються. Про це варто пам’ятати, щоб мати можливість дихати чистим повітрям за кермом свого автомобіля.

Турбота про ефективність витратних матеріалів

В нашому автосервісі на Правому березі також можна замінити окремі витратні матеріали. З точки зору безпеки руху гальмівна система рахується надзвичайно важливою. Тому слід звернути увагу на такі компоненти, як гальмівні колодки і гальмівні диски (колодки зношуються набагато швидше, а термін їх використання залежить в основному від типу і стилю водіння). Стан дисків, незважаючи на їх велику міцність, теж повинен регулярно контролюватися. Неприпустимо поява на них глибоких борозд, зміни кольору або тріщин.

Професійний обслуговуючий персонал Масленка проведе заміну окремих деталей на якісні елементи з дуже хорошими експлуатаційними параметрами. Зверніть увагу, що усі адреси наших автосервісів вказані на головній сторінці сайту, тому знайти найближче до вас СТО буде не проблема.

Ми цінуємо довіру клієнтів та підтримуємо свою репутацію. Усі послуги надаються кваліфікованим персоналом з великим досвідом роботи, а сучасне обладнання і знання сервісних фахівців дозволяють точно виявляти і усунути несправності за короткий термін. Плюс в роботі використовуються тільки високоякісні комплектуючі та надається гарантія від нашого СТО на Контрактовій площі та інших відділень Масленка у Києві.