Автосервіс на Оболоні

Коли людина придбала машину, потрібно знайти якісне СТО. Спочатку авто обслуговується по гарантії, а надалі більшість водіїв обирають станції техобслуговуванні, де зберігається вигідний баланс між високою якістю виконання робіт і прийнятними цінами.

СТО на Оболоні знадобиться місцевим жителям та мешканцям прилеглих територій: Мінського масиву, Куренівки, Вишгороду. До нас зручно прибувати, адже техстанція розміщена поряд з виїздом на основну приміську трасу по вул. Богатирській.

Спеціалізація

1. Виконуємо усі види огляду

· ТО No1. Рекомендовано проходити кожні 10 000 км. Але особисті навички та стиль водіння «прискорюють» цей етап, тому орієнтуйтеся на фактичні показники свого авто, візуально, у процесі функціонування наглядаючи за окремим деталями та вузлами. Ми перевіримо стан ходової та гальмівної систем, кермового блоку, ременя ГРМ, частоту обертів колін валу, фіксацію глушника, вигляд підвіски. Підтягнемо фланці маточин та піввісей, подивимося, чи немає негараздів в охолоджувальний системі, замінимо оливний фільтр, відрегулюємо фари. Надамо клієнту повний звіт відносно знайдених недоліків.

· ТО No2. Його виконують через 20 000-30 000 км чи раніше. Вже не тільки з’являється потреба в заміні витратних матеріалів, а й слід оновити деякі деталі. Іноді виконують ремонт окремих вузлів.

Крім періодичних ТО, автосервіс Оболонь виконує сезонні. Його мета – підготувати транспортний засіб до інших погодних умов.

Пропонуємо ознайомитися с з регламентом проведення обслуговування.

– Щомісячно перевіряється рідина ГУР, олива у двигуні.

– Заміна оливи у ДВС та фільтра пропонується через 20 000-30 000 км.

– Після 30 000-40 000 км поновлюється паливний та повітряний фільтри, переставляються свічки запалення, ставляться нові гальмові колодки та міняється гальмівна рідина.

– Надалі видаляється відпрацьована та заливається відповідна рідина в АККП, перевіряється стан ГРМ та ременів приводу, діагностується виникнення проблем с акумулятором, змінюється антифриз.

2. Робимо діагностику

Профілактична діагностика дозволить упевнитися, що все з машиною гаразд, за виникненням дрібних негараздів, які швидко усуваються. Комплексна або спеціалізована перевірка дадуть точну інформацію щодо поступних та поки що невидимих ушкоджень, які призводять до серйозних проблем у майбутньому.

Якщо у вас погано працює кондиціонер, то це лише деякий дискомфорт. А виявлені та терміново усунені несправності з ходовою частиною авто допоможуть запобігти ДТП.

3. Ремонт

Ця справа потребує професійних знань та досвіду. До нас звертаються, коли потрібно попрацювати з двигуном, зчепленням, замінити амортизатори, кермову рейку, навести лад у гальмівній системі, усунути проблеми з генератором та стартером, відремонтувати освітлення та з багатьох інших питань.

Маємо кілька окремих робочих зон, завдяки чому одночасно ремонтується 4 автомобілі. Робітники користуються кращим інструментом та обладнанням, тому можуть забезпечити очікуваний рівень сервісного обслуговування для автомобілістів.

Важливий нюанс у роботі

Є ще одна річ, про яку згадаємо. Весь інструмент зберігається у чітко встановлених місцях. Такий підхід дозволяє отримати користь у 3-х напрямках:

– інша зміна фахівців не витрачає час на пошуки та очищення потрібного інструменту, що десь залишили попередники;

– швидкість виконанні роботи підвищується;

– СТО приймає більшу кількість клієнтів за той самий час.

Спробуйте якість обслуговування на СТО «Маслянка» на Оболоні. Перевірте, чи є марка вашого автомобілю у переліку, опублікованому на головній сторінці сайту.