Автосервіс у Києві

Усі столичні водії, навіть ті, хто нещодавно сів самостійно за кермо та потроху опановує їзду на дорогах, знають: щоб не мати клопоту з обслуговуванням свого транспортного засобу, обов’язково потрібно знайти гарний автосервіс в Києві.

Яким хочуть бачити СТО київські клієнти

1. Працюючим в бажані години та у вихідні дні. І це – не проста забаганка, а обгрунтоване бажання, адже кожен з нас займається ремонтом машини у вільний від роботи та інших важливих обов’язків час.

2. Не потребуючим довгого очікування. Годинами сидіти у кімнаті для відвідувачів не варто, особливо коли в цей час займаються не твоїм авто, а просто потрібно дочекатися моменту, коли майстер прийме саме твого «залізного коня».

3. Маючим запасні деталі оригінального походження та альтернативних цінових аналогів. Дехто схоче замовити саме брендову деталь, а іншому підійде якісний аналог. Вибір, що пропонується для клієнта – це повага до його інтересів та урахування фінансових можливостей.

4. Ремонт авто (Київ) буде продовжуватися стільки, скільки часу це займе насправді. Перекури, пропускання уперед машини знайомого чи інші затримки понад обумовленого часу не потрібні.

5. Якість роботи та гарантія. На кожну важливу запчастину та послугу надається гарантія, адже замовник сплачує гроші за гарний ремонт, а не тимчасове функціонування деталей та вузлів. Було б добре, якби працювало правило Г.Форда, який платив підвищену зарплатню майстрам, коли після ремонту машина довго не з’являлася на техстанції знову з тою самою проблемою.

6. Автомобіль потребує значних коштів на те, щоб все працювало, як потрібно. Іноді доводиться викладати значну суму за деталі. Хотілося б мати якісь цінові привілеї чи бонусні пропозиції, щоб трохи компенсувати великі грошові витрати.

Слід визнати, що всі перераховані бажання мають сенс. Адже кожен бажає їздити без зайвих переживань та труднощів. А якщо за кермом авто леді, то їй взагалі самостійно важко робити навіть прості ремонтні операції. Тому вся надія покладається на автосервіс у Києві.

Що пропонує СТО «Масленка»

  • Ви можете звернутися до одного з 3-х філіалів: на Оболоні, на Подолі та Позняках. Рівень обслуговуючого сервісу усюди однаковий, тарифи не відрізняються, режим роботи – 7 днів/тиждень. До нас можна звернутися з 9:00 до 20:00.
  • Кожна людина записується на певний час. Це узгоджується з графіком майстрів, тому очікування може становити не більше 10 хвилин.
  • Значний запас деталей надає можливість оперативно приступати до виконання ремонтних робіт. Ви оберете саме ті варіанти, які забажаєте (оригінал чи більш бюджетну копію).
  • Під час відвідування СТО (Київ) ви маєте право бачити вартість деталей, які потрібно замінити, та тарифи на виконання робіт. Розмова з майстром, який приймає автомобіль, допоможе виявити незрозумілі моменти, отримати бажану інформацію щодо існуючих несправностей, які виявила діагностика (коли в цьому є потреба), термінів ремонту, загальної суми, що враховує вартість запчастин та послуг.
  • На ремонт авто (Київ) обов’язково надається гарантія: на замінені деталі та виконані роботи. Клієнт ознайомлюється з актом здачі-приймання, підписує його, що автоматично стає згодою водія з проведеними роботами та його готовністю сплатити все згідно побаченої суми. Тобто замовник повністю проінформований відносно того, що ремонтувалося та замінювалося робітниками СТО. Ми не займаємося махінаціями відносно заміни працюючих деталей, збільшуючи суму до сплати.
  • Цінуємо тих, хто звернувся до СТО «Масленка», тому щомісячно проводимо акції на користь клієнтів. Про вигідні заходи своєчасно можна дізнатися на цій сторінці.

Саме зараз, у разі придбання масла Castrol та фільтру до нього кожен покупець отримує повноцінну діагностику ходової частини автомобіля. Якщо вас цікавить питання заправки кондиціонера, скористуйтеся нагодою зробити безкоштовно його антибактеріальне чищення.

Запам’ятайте цю назву ─ автосервіс у Києві «Масленка». Обслуговуємо велику кількість автомобілів різних марок. Відгуки клієнтів допоможуть обрати правильне рішення у разі технічних проблем та необхідності проведення техогляду.