Страхова Компанія «Рідна» – це динамічна страхова компанія з багаторічним досвідом роботи колективу на страховому ринку.

Використовуючи досвід висококваліфікованих співробітників, ми формуємо для клієнтів послуги найвищого рівня.

СТРАХОВІ ПОСЛУГИ

СК «Рідна» має 35 ліцензій з яких:

– 22 ліцензії на добровільні види страхування (на всі види)

– 13 ліцензій на обов’язкові види  страхування

Якщо у нас не має ліцензії на якийсь вид страхування – ми виступаємо агентом іншого страховика.

Ми можемо укласти договір страхування для будь-якого об’єкту від будь-якого ризику.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ:

 • Чесні партнерські відносини з клієнтом;
 • Гнучка лінійка страхових продуктів, створювана з урахуванням потреб клієнта;
 • Прозора взаємовигідна система взаємодії з партнерами;
 • Якісний підхід до питань врегулювання страхових подій клієнтів;
 • Високі стандарти обслуговування;
 • Оперативність в прийнятті рішень. Акціонери приймають безпосередню участь в управлінні.

Добровільне авто страхування за програмами повного КАСКО

Програма «Класика»

Базовий тариф :

 • для легкових  т/з – 5,5%
 • для вантажних т/з – 3,7 %

при цьому франшиза на ушкодження – 0%, франшиза на викрадення та повне знищення  – 7%

Наш страховий тариф може  трохи збільшитися  (до + 1,5%) , якщо ви захочете застрахувати старий автомобіль на умовах, як новий, або  зменшитися (до -1,5%) , якщо ви погодитесь підвищити франшизи

Наприклад, поліс КАСКО «Класика» для легкового автомобіля RENAULT LOGAN  2015 р.в., вартістю 300 000 грн., коштує 16500 грн. (термін дії полісу – 1 рік)

 

Програма «50/50»

За цією програмою сплачується одноразово половина страхового платежу. Друга частина сплачується тільки у разі настання страхового випадку, за яким страхувальник має намір отримати страхове відшкодування.

Базовий тариф для легкових  т/з – 2,75%

при цьому франшиза на ушкодження – 0%, франшиза на викрадення та повне знищення  – 7%

Наш страховий тариф може збільшитися  (до + 1,0 %) , якщо ви захочете застрахувати старий автомобіль на умовах, як новий, або зменшитися (до – 0,75%) , якщо ви погодитесь підвищити франшизи.

Наприклад, поліс КАСКО «50х50» для легкового автомобіля RENAULT LOGAN  2015 р.в., вартістю 300 000 грн., коштує 8 250  грн. (термін дії полісу – 1 рік)

 

Страхові  ризики

Захист від усіх ризиків, які можуть призвести до пошкодження або знищення транспортного засобу страхувальника:

 • Пошкодження, знищення, втрата ТЗ внаслідок ДТП;
 • Пошкодження ТЗ внаслідок протиправних дій третіх осіб (ПДТО)
 • Пошкодження, знищення, втрата ТЗ внаслідок інших випадкових подій (ІВП)
 • Незаконне заволодіння ТЗ (в т.ч. угон, викрадення тощо) на території  України.

 

НАШІ   ПЕРЕВАГИ:

 1. Відсутність обмежень кількості осіб, які можуть керувати транспортним засобом на законних підставах), а також їхнього водійського стажу.
 2. Відсутність обмежень знаходження автомобіля в будь – який час та у будь – якому місці в рамках території дії договору страхування.
 3. Можливість внесення страхового платежу частинами без підвищення тарифу.
 4. Страхувальник може не надавати довідок з компетентних органів, при страховому випадку «Пошкодження скляних елементів ТЗ». Замість довідки ДАІ використовується Акт огляду, який складають уповноважені представники Страховика і Страхувальника, та не більше двох разів під час дії Договору.
 5. Страховик відшкодує Страхувальнику збиток по страховим випадкам (ДТП; протиправні дії третіх осіб; інші випадкові події) без надання довідки компетентних органів в розмірі 3 % від страхової суми, але в будь-якому разі не більше 20 000,00 грн., та не більше одного разу під час дії Договору.
 6. Відсутність обмежень у виборі Страхувальником СТО для ремонту ТЗ.
 7. Страховик відшкодовує витрати на транспортування (евакуацію) ТЗ на суму до 1000 грн.

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (АВТОЦИВІЛКА)

Що страхуємо?

Цивільно-правова відповідальність власників транспортних засобів перед третіми особами за заподіяну ними шкоду життю або здоров’ю фізичних осіб, їхньому майну і майну юридичних осіб внаслідок дорожньо-транспортної пригоди (ДТП).

Страхові суми (ліміти відповідальності)

Ліміти відповідальності на одного потерпілого:

 • за шкоду, нанесену життю та здоров’ю третіх осіб — 200 000 грн.
 • за шкоду, нанесену майну третіх осіб — 100 000 грн.

Добровільне страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (Добровільна АВТОЦИВІЛКА)

Нерідко в разі дорожньо-транспортної пригоди може не вистачати лімітів по «автоцивілці» і доводиться доплачувати постраждалим зі своєї кишені.

Цю проблему можна вирішити, уклавши поліс добровільного страхування цивільної відповідальності та збільшити ліміти страхових виплат, передбачених «обов’язковою автоцивілкою».

Страхова компанія “Рідна” підготувала три програми добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів: “Економ”, “Стандарт”, “Комфорт”.

Програма страхування “Економ” – це програма страхування, за якою розмір страхової виплати за шкоду, заподіяну майну, визначається з вирахуванням фізичного зносу майна,  а також франшизи, розмір якої дорівнює розміру страхової суми за шкоду, заподіяну майну потерпілих, встановленої чинним законодавством для обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на дату настання страхового випадку.

Програма страхування “Стандарт” – це програма страхування, за якою розмір страхової виплати за шкоду, заподіяну майну, визначається без вирахування фізичного зносу майна, але за вирахуванням франшизи, розмір якої дорівнює розміру страхової виплати, яка б мала бути здійснена з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (розмір такої страхової виплати визначається Страховиком самостійно, виходячи з норм чинного законодавства України, що регулює здійснення обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів).

Програма страхування “Комфорт” – це програма страхування, за якою розмір страхової виплати за шкоду, заподіяну майну, визначається без вирахування фізичного зносу майна, а франшиза дорівнює нулю. 

СК «Рідна» гарантує своїм клієнтам:

 • оптимальне співвідношення ціни та якості страхового захисту;
 • виконання зобов’язань по договорам та оперативність дій;
 • індивідуальний підхід до вимог кожного клієнта.