Чому штовхається коробка автомат?

Чи знаєте ви, що зчеплення і коробка передач – це компоненти, що відповідають за передачу потужності на колеса? Разом вони сприяють максимальному використанню енергії двигуна. Через постійне навантаження коробка може дати збій або зовсім вийти з ладу. Перші «дзвіночки» проблеми, це коли акпп смикається на місці або відчутний нехарактерний шум при перемиканні передач. Якщо ігнорувати запис в автосервіс, то трансмісія вийде з ладу у най непідходящий момент і водій змушений буде віддати своє авто на дороговартісний ремонт (ціна повного відновлення АКПП не буде набагато нижчою ніж ціна капітального ремонта двигуна).

Як своєчасно виявити несправність

Основні ознаки того, що АКПП несправна:

  • Втрата пропускної здатності. Ця ситуація виникає, коли автомобіль продовжує рух незважаючи на те, що педаль зчеплення вже була повністю натиснута. Зазвичай ця проблема виникає через несправність зчеплення, і для її усунення необхідно терміново звернутися в перевірену майстерню «Масленка».
  • Ослаблення педалі. Ця проблема виникає, коли педаль зчеплення натиснута, але не реагує на дії водія належним чином. Несправність може бути пов’язана з обривом кабелю передачі. Ми рекомендуємо проводити його регулярну перевірку, так як в результаті інтенсивного використання часто з’являються розриви або деформації.
  • Шум і поштовхи при перемиканні акпп з d на r. Вони можуть бути викликані безліччю причин, таких як недолік змащення, зношені прокладки, погані шестерні, знос гумових опор, зазори або зношені приводні вали.
  • Шум безпосередньо в коробці передач. Якщо ви чуєте шум в коробці передач, це може бути викликано відсутністю мастила в АКПП (яка відрізняється від моторного масла), зносом або поломкою шестерень. Це також може означати, що опорні підшипники зношені або вали і шестерні не синхронізовані. У будь-якому випадку візит до автомеханіка не можна відкладати на довго.
  • Регулярно штовхає коробка автомат при гальмуванні. Це часто свідчить про низький або навпаки підвищений рівень масла в системі, або ж несправності в електроніці, гідротрансформаторі та ін.
  • Автомобіль починає трястися, а коробка – штовхатися. Удари, як правило, викликані деформацією фрикційних дисків, які, ймовірно, були перегріті. Причина також може бути в неправильному налаштуванні або перекосі двигуна і коробки передач, трансмісії або точок опори заднього моста. Якщо це не так, фрикційний диск необхідно замінити.

Тепер, коли ви знаєте деякі з найбільш поширених проблем з коробкою передач, а також їх причини, не забувайте регулярно обслуговувати свій автомобіль. Якщо ви зіткнулися з будь-якої з перерахованих вище ситуацій, зверніться до наших механіків, не затягуйте проблему, так як це може привести до пошкодження інших частин вашого автомобіля і дороговартісного ремонту.

Аби провести заміну масла акпп у Києві на лівому березі просто подзвоніть менеджерам СТО «Масленка» або зв’яжіться з ними через онлайн-чат.