Гальмівна система

                     
 

Ціна на послуги

Заміна гальмівних колодок передніх від 300 грн
Заміна гальмівних колодок задніх від 350 грн
Заміна гальмівних колодок барабанных від 500 грн
Заміна гальмівної рідини від 300 грн
Заміна гальмівного шланга від 300 грн
Заміна дисків і колодок від 500 грн
Регулювання ручного гальма від 100 грн
Заміна колодок ручного гальма від 400 грн
Заміна ремкомплекта гальмівного супорта від 400 грн
Ревізія гальмівного супорта від 200 грн

 

Рекомендовано робити разом з цією послугою:
* діагностика підвіски авто, профілактика супортів.

Гальмівна система – одна з основних частин автомобіля. Гальма забезпечують безпечне управління, коректне гальмування, утримання авто на місці і плавне зниження швидкості. Гальма завжди повинні бути справними і регулярно піддаватися професійної діагностики – це перше правило безпеки на дорозі. Комплексна діагностика, ремонт і заміна елементів гальмівної системи надається автосервісом «Масленка» в Києві. Тут з вашим авто будуть працювати висококваліфіковані майстри, що гарантують точність і якість послуг, що надаються.

Призначення гальмівної системи

[spoiler]

Головне завдання гальмівної системи – регулювати швидкість і зупинку авто, а також стабілізувати становище транспортного засобу на місці. Кожен автомобіль оснащений двома гальмами – робітникам і стоянковим (т.зв. ручник). Сама система гальмування складається з наступних елементів:

 • Гальмівний механізм – включає нерухомий і обертається елементи, при зіткненні яких сповільнюється або припиняється обертання.

 • Гальмівний привід – здійснює управління гальмівними механізмами. Легкові авто оснащені гідравлічним приводом. Від педалі гальма зусилля передається до колеса, проходячи через гальмівну рідину, яка закачана в гідравлічні трубки.

Гальма повинні бути справні для максимальної безпеки водія і пасажирів на дорозі. Своєчасне ТО і ремонт допоможе підтримувати справність гальмівної системи.

Ремонт гальмівної системи

Ремонт гальм – складний багатоетапний комплекс робіт, що включає техобслуговування, діагностику, заміну зношених елементів гальмівної системи, ремонт пошкоджених елементів і прокачування системи. Ремонт передніх гальм відрізняється від ремонту задніх зважаючи на їх різної конструкції і пристрої.

Ознаки несправності гальмівної системи

 • збільшення відрізка гальмування автомобіля;

 • при різкому гальмуванні спостерігається відхід автомобіля в сторону, різкий шум або биття;

 • збільшення витрати палива;

 • автомобіль різко або, навпаки, слабо реагує на натиснення педалі гальма;

 • при зупинці чується вереск і свист;

 • підвищений зношування деталей супорта, який відповідає за взаємодію обертових і нерухомих деталей гальмівного механізму;

 • поява металевого пилу на покришках – сигнал того, що зносилася фрикційна накладка, внаслідок чого колодки натираються про диски.

Етапи ремонту гальмівної системи

 • Професійний огляд авто в оглядовій ямі або на спеціальному підйомнику;

 • демонтаж гальм і коліс (потрібно не у всіх випадках);

 • виявлення несправних зношених деталей і заміна їх новими;

 • прокачування системи (витіснення повітря) і регулювання.

Чому ремонт гальм варто довірити автосервісу «Масленка»?

У розпорядженні автосервісу «Масленка» в Києві є все необхідне обладнання, умови і кадри для якісного професійного ремонту гальмівних систем автомобілів різних марок і моделей. Висококваліфіковані майстри СТО швидко підбирають будь-які необхідні для ремонту деталі, а також надають кожному клієнтові гарантії на всі послуги, що надаються.

Діагностика та ремонт гальм в СТО «Масленка» здійснюється в максимально швидкі терміни за найдоступнішими і вигідними цінами в Києві. Фахівці автомайстерні точно знають свою справу. Їх професійні навички підкріплюються сучасним ремонтним і діагностичним устаткуванням, що гарантує високу точність проведення робіт. Приїжджайте на СТО «Масленка» – ми допоможемо швидко і якісно вирішити будь-які проблеми з вашим авто.

[/spoiler]