Заміна мастила в Київі

        

                                                                                                            Ціна на послуги

Заміна моторної оливи Castrol  200 грн
Знімання і установка захисту (при необхідності) від 50 грн
Заміна охолоджуючої рідини від 250 грн
Заміна гпльмівної рідини від 300 грн
Заміна рідини в ГУР від 300 грн
Заміна рідини в механічної кробке від 250 грн
Заміна рідинив мостах від 200 грн

Ціна на товар

 

 

EDGE FST
5W-30 LL

Ціна:  293 грн за литр (на розлив)

 

MAGNATEC
5W-40 A3/B4

Ціна: 192 грн за литр (на розлив)

 

MAGNATEC

5W-30 AP

Ціна: 229 грн за литр (на розлив)

   

10W-40 A3/B4
MAGNATEC

Ціна: 141 грн за литр (на розлив)

 

   

EDGE 
0W-30 

Ціна: 1532 грн за 4 литри

 

  EDGE 
5W-30 С3 Ціна: 1301 грн за 4 литри
   

MAGNATEC
5W-30 А5

Ціна: 1014 грн за 4 литри

 

   

SYNTRAX UNIVERSAL PLUS
75W-90 

Ціна: 371 грн за 1 литр

 

   

RADICOL SF
(антифриз )

Ціна: 178 грн за 1 литр

 

   

BRAKE FLUID DOT4
(гальмівна рідина)

Ціна: 264 грн за 1 литр

 

 Відповідальний власник автомобіля завжди повинен пам’ятати – уповільнити знос мотора і деталей ДВС можна, якщо своєчасно замінити масло в двигуні. Періодична заміна масла допоможе уникнути безлічі проблем не тільки з роботою двигуна, а й з усім автомобілем. Важливо розуміти, що від вибору автосервісу, де буде здійснюватися заміна масла в двигуні, залежить подальша здатність мотора витримувати інтенсивні навантаження в складних умовах – їзду по вибоїстій дорозі, пробки, швидку їзду і ін. Найнадійніший і відповідальний перед клієнтами автосервіс в Києві «Масленка »- ми пропонуємо автовласникам свої професійні послуги по заміні масла в ДВС з гарантією вигідної ціни.

Навіщо потрібно міняти масло в ДВС?

Заміна масла – скільки разів вам доводилося користуватися даною послугою в СТО? Напевно не мало, адже з певною періодичністю міняти масло потрібно обов’язково в будь-якому автомобілі незалежно від року випуску, марки або моделі. Само по собі машинне масло представлено складної хімічною формулою, яка має властивість з часом псуватися і забруднюватися. Для надійної роботи ДВС фахівцями СТО «Масленка»  в Київі пропонується також заміна масляного фільтра.

Навіть при акуратній відповідальної їзді, двигун піддається зносу. У процесі роботи він виробляє стружку, забруднює змазує рідина. Щоб запчастини не стиралися, а масло не перетворювалося в марну рідина і необхідна його заміна. Масляний фільтр, заміна якого проводиться одночасно з маслом, затримує великі частки небезпечні для мотора. Якщо його не змінювати, нове масло буде швидше забруднюватися і втрачати свої властивості.

Забруднення моторного масла – це безперервний процес, який призводить до інтенсивного зносу і передчасної поломки рухомих деталей ДВС. Від чистоти машинного масла безпосередньо залежать такі важливі параметри як надійність, потужність і ресурс двигуна, а також його екологічність. Заміна масла і фільтра допоможе вам захистити серце свого автомобіля і продовжити його термін експлуатації.

Що дає заміна мастила:

 • значно знижується тертя деталей ДВС;
 • спостерігається зменшення зношування рухомих деталей двигуна;
 • нормалізується рівень охолодження ДВС;
 • поліпшується герметичність між двигуном і циліндром;
 • підвищується стійкість до утворення корозії;
 • підтримується чистота ДВС;
 • при будь-яких погодних умовах автомобіль запускається без проблем.

Як часто необхідна повна заміна мастила?

Моторне масло синтетика в бензинових двигунах ми рекомендуємо міняти кожні 10-11 тис. Км пробігу, напівсинтетичне – 8 тис. Км. Оптимальною періодичністю для мінерального масла стане заміна кожні 5 тис. Км пробігу. Забруднення масла набагато швидше і сильніше проходить в двигунах дизельного типу, тому для них використовується спеціальне масло з присадками.Фахівці автосервісу «Масленка» рекомендують виконувати заміну масла в дизельному двигуні на 1-2 тис. Км частіше, ніж в бензиновому. Також варто здійснювати самостійний контроль ступеня забрудненості масла.

Визначити скільки потрібно масла для заміни, а також підібрати масло під двигун саме вашого автомобіля вам допоможуть в автосервісі «Масленка» в Києві. Тут вам допоможуть визначитися з максимально підходить за ціною і якістю маркою машинного масла і залити його в ДВС. Експрес заміна масла в Києві доступна столичним автомобілістам на кожному розі, проте бути впевненим в якості послуг, що надаються може не кожен. Ми ж можемо гарантувати високий рівень послуг, що надаються – тисячі українських власників авто вже вибрали СТО «Масленка» як свій постійний і надійний автосервіс.

Етапи заміни 

 • Придбання матеріалів – масла, фільтра, промивання (все це вам запропонують на вибір в автосервісі);
 • Промивання забруднених елементів двигуна;
 • Злив брудного відпрацьованого масла;
 • Установка нового фільтра;
 • Заливка свіжого чистого масла.

Моторне масло Castrol – кращий вибір для вашого авто

Машинне масло Castrol отримує безліч хвалебних відгуків як від фахівців, так і від споживачів. Мастильна речовина на основі збалансованого набору присадок і рослинної сировини вже не перший рік є синонімом якості. В’язка рідина забезпечує відмінну мастило тертьових деталей ДВС однаково добре як в спеку, так і в мороз. Купити моторне масло Castrol за найвигіднішою ціною ви зможете прямо на СТО «Масленка» – ми напряму співпрацюємо з виробниками і можемо радувати вас доступними цінами.

Моторне масло Кастрол – переваги:

 • Надійний захист тертьових елементів двигуна в широкому діапазоні температур повітря;
 • Мастильний матеріал створює якісну захисну щільну плівку;
 • Найкращий захист навіть при сильних і частих навантаженнях на двигун;
 • Стабільна в’язкість не змінюється навіть при заморозках;
 • Купити масло Кастрол вигідно – його тривалий ресурс служби дозволяє рідше здійснювати заміну масла.

Масло Castrol – ціна на 10% нижче в «маслнку»!

Автосервіс «Масленка» представляє столичним автомобілістам вигідну пропозицію – у нас ви зможете купити масло Кастрол зі знижкою. Заміна масла Castrol обійдеться вам на 10% дешевше, ніж в інших СТО в місті. Ви не тільки отримуєте якісний продукт, але також маєте можливість заощадити на послугах автосервісу. Пряма співпраця з постачальниками дає нам можливість кожен день радувати вас вигідними цінами.

Заміна мастила в двигуні – ціна, переваги та вигоди від автосервісу «Масленка»

Звертаючись в «Маслюку», кожен клієнт отримує комплексні професійні послуги. На все масло і масляні фільтри є сертифікати якості від виробників. Експрес заміна моторного масла – ціна вже доступна для вас на сайті. Наше завдання – забезпечити якісну безпечну їзду для кожного, хто звернувся до нас автомобіліста.

Крім послуги ” заміна мастила” ми можемо запропонувати вам заміну інших технічних рідин – охолоджуючої, гальмівної, ГУР і ін. На всі послуги, ми готові дати гарантію. На СТО працюють висококваліфіковані майстри з великим досвідом роботи, які здійснюють обслуговування авто швидко, якісно, надійно. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам формувати максимально вигідні ціни на послуги. СТО «Масленка» (Київ) – ваш кращий вибір для безпеки і надійності авто.

Рекомендовано робити разом з цією послугою:
*заміна повітряного фільтру,діагностика ходової частини.