Купуй Castrol и отримуй картку «Maslenka Assistance»

Перелік послуг:

assistance акция1. Евакуація автомобіля з місця ДТП

У випадку якщо протягом дії сервісного пакету, автомобіль Користувача буде пошкоджений до такого ступеня, що він не може пересуватися самостійно в результаті ДТП (тільки після належного оформлення необхідних документів на місці ДТП, з обов’язковою фіксацією обставин ДТП), Користувачеві буде організована безкоштовна евакуація на найближчу станцію технічного обслуговування, яка уповноважена на проведення ремонту та/або технічного обслуговування аналогічних автомобілів, або до місця безпечного зберігання.

Примітка: послуга надається безкоштовно 1 раз за термін дії пакету (3 місяці) по всій території України. Вибір станції технічного обслуговування, яка уповноважена на проведення ремонту та/або технічного обслуговування аналогічних автомобілів, або місця безпечного зберігання, у межах міста, залишається за Користувачем. Якщо Користувач висловить побажання евакуювати автомобіль на альтернативну станцію технічного обслуговування за власним вибором, оплата різниці відстаней між бажаним і рекомендованим пунктом призначення покривається за рахунок Користувача згідно тарифів служб евакуації. У випадку повторного звернення послуга надається на платній основі.

Виключення: послуга евакуації не надається у випадках якщо: розрядився акумулятор, пошкоджено колесо, закінчилось пальне.

2. Доставка палива

Забезпечення доставки пального (до 20 л.) у випадку, коли настала раптова зупинка двигуна в результаті непередбачуваного закінчення пального у баку автомобіля. Надання послуги передбачає: виїзд служби технічної допомоги, придбання необхідної кількості пального на доступній АЗС/АЗК (за технічної можливості – згідно побажань Користувача), прибуття на місце зупинки автомобіля та заправка придбаного пального у бак.

Примітка: послуга надається безкоштовно 1 раз за термін дії пакету (3 місяці) по всій території України. У випадку повторного звернення послуга надається на платній основі. Оплата вартості пального здійснюється за рахунок Користувача згідно цін, визначених постачальником пального у товарному чеку.

3. Допомога в разі, якщо прокололося колесо

Забезпечення виїзду служби технічної допомоги для заміни пошкодженого колеса на запасне колесо, яким обладнано автомобіля Користувача. Надання послуги передбачає: виїзд служби технічної допомоги, заміну пошкодженого колеса на запасне, яким обладнано автомобіль.

У випадку одночасного пошкодження 2 (двох) і більше коліс або відсутності запасного колеса для заміни, служба технічної допомоги доставить пошкоджені колеса до найближчого шиномонтажу і по готовності поверне та встановить відремонтовані колеса на автомобіля Користувача.

Примітка: послуга надається безкоштовно 1 раз за термін дії пакету (3 місяці) по всій території України. У випадку повторного звернення послуга надається на платній основі. Оплата безпосередньої вартості матеріалів та робіт з ремонту пошкоджених коліс або оплата нових коліс здійснюється за рахунок Користувача.

4. Юридична допомога

У випадку необхідності, надання безкоштовної юридичної консультація в таких сферах: господарське право, сімейне право, трудове право, цивільне право, повернення боргів, спори з банками, спадкові спори, нерухомість.

Примітка: безкоштовно надається лише первинна консультація по телефону. У випадку необхідності подальшого вирішення питання, Користувачу буде надана організаційна допомога та запропоновано зв’язатися з юристами та адвокатами. Оплата організованих послуг юристів та адвокатів здійснюється за рахунок Користувача.

5. Інформаційні та організаційні послуги

 • Інформація про місцезнаходження/ телефони служб та установ.

 • Інформаційні консультації щодо: особливостей експлуатації автомобіля, порядку та строків проходження технічного обслуговування, дій у разі поломки автомобіля, поведінки та дій у випадках ДТП, включаючи юридичну та медичну консультацію.

 • Виклик служб: поліції та служб порятунку, карети швидкої допомоги, таксі, технічної допомоги, аварійного комісара.

 • Організація евакуації автомобіля з місця поломки.

 • Організація технічного обслуговування (ТО) та шиномонтажу .

 • Бронювання квитків на транспорт та номерів в готелях, місць в ресторанах, квитків у кіно, на концерти, спортивні, культурні та інші заходи.

 • Залучення інших організацій та надання організаційної допомоги:

 • замовлення вантажопасажирських перевезень;

 • оренда автомобіля;

 • пошук та доставка медикаментів;

 • замовлення та доставка квітів і подарунків;

 • виклик аварійних і ремонтних служб (газова служба, сантехнік, електрик);

 • консультування/ інформаційна допомога з тих чи інших питань.

Примітка: оплата організованих послуг проводиться Користувачем самостійно.

Діє до 30.11.2019